O klinice

V naší praxi poskytujeme komplexní stomatologickou péči. Základem je vstupní vyšetření, podle kterého stanovíme diagnozu a návh ošetření včetně finanční rozvahy. Klademe důraz na maximální šetrnost, díky které se návštěvy zubaře nemusíte obávat. Bezbolestnosti zákroků dosáhneme použitím moderních lokálních anestetik. Používáme nejmodernější diagnostické přístroje a metody. 

U rozsáhlých výkonů, probíhá ošetření v částečné narkóze (analgosedaci), kterou vede anesteziolog. Nabízíme také pokoj hotelového typu ve kterém může pacient strávit noc pod dohledem lékaře a chirurgické sestry. Možné je i ubytování v naší klinice po dobu nutnou k celkové rekonstrukci chrupu.

Cílem stomatologického ošetření je dosáhnout co nejvěrnějšího napodobení přirozeného zubu, event. i okolních tkání. Toho lze dosáhnout použitím moderních materiálů a postupů. Zatímco menší defekty lze opravit pouze výplněmi, při větších rekonstrukcích se neobejdeme bez zapojení laboratoře, která je součástí naší praxe, ev. chirurgických zákroků.

V případě, že se rozhodnete pro návštěvu a ošetření v naší praxi, uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. 

Máte otázku?


Human Validation   

Aktuálně

Doporučení pro pacienty

12.2 2023

Vzhledem k brzkému odchodu lékaře do důchodu žádáme pacienty, aby si hledali náhradu. číst více

zobrazit všechny aktuality