Provided procedures

Zachovná stomatologie

Zachovná stomatologie

Náš cíl je bezbolestný přístup v léčení zubních kazů a zároveň dosažení co nejlepšího estetického výsledku!

Více informací..

Endodoncie

Endodoncie

Bezbolestné ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem. Zbavuje bolesti zubu a předchází případným komplikacím, které mohou končit až extrakcí.

Více informací..

Protetika

Na naší klinice je kladen velký důraz na přesnost a estetiku. Vždy je každému pacientovi zhotoven individuální návrh protetického ošetření, který je s pacientem pečlivě prokonzultován. Výsledkem je dokonalá rekontrukce chrupu.

Více informací..

Analgosedace

Zkušený tým anesteziologů je připraven odsrtanit strach a bolest při stomatologickém ošetření. Moderní anesteziologické vybavení včetně JIP a pacientského pokoje hotelového typu změní ošetření na naší klinice v příjemný zážitek.

Více informací..

Parodontologie

Parodontologie

Provádíme komplexní léčbu onemocnění parodontu! Po vyšetření, určení diagnózy a analýze je každý pacient zařazen do unikátního léčebného programu a je mu připraven individuální plán ošetření.

Více informací..

Stomatochirurgie

Stomatochirurgie

V tomto oboru náš tým provádí celé spektrum výkonů. Stomatochirurgie na naší klinice povýšila díky používání lupových brýlí na mikrochirurgii. Výsledkem je dokonalé ošetření, které minimalizuje problematiku komplikací a naopak dosahuje nejlepších výsledků v hojení.

Více informací..

Zubní implantáty

Zubní implantáty

Implantáty jsou jedním z pilířů moderní stomatologie. Více než 20 let praxe v implantologii a používání nejkvalitnějších implantátů je zárukou vynikajících výsledků.

Více informací..

Profylaxe

Hodnota zdravého zubu je sto tisíc! Hodnotu léčených zubů znáte. K takto drahému "automobilu", který máme v ústech, je třeba profesionální přístup "údržby". Profylaxe Vás provází celou dobou léčení v naší praxi

Více informací..

Dentální hygiena

Dentální hygiena

Prevence je základním pilířem moderní medicíny. Na naší klinice je dentální hygiena součástí léčebného programu každého pacienta.

Více informací..

Zubní laboratoř

Zubní laboratoř je nedílnou součástí naší stomatologické kliniky RANO. Špičkové vybavení a digitalizace, to vše spolu s vysokou profesionální úrovní laborantů, vede k uspokojení i těch nejnáročnějších pacientů.

Více informací..

Bělení zubů

Zářivý úsměv je snem mnoha lidí, nabídka bělících produktů je proto značně široká. Vyznat se v nich a rozhodnout, který je právě pro Vás ten pravý, můžeme společně v naší ordinaci.

Více informací..

Máte otázku?


Human Validation   

Aktuálně

Doporučení pro pacienty

12.2 2023

Vzhledem k brzkému odchodu lékaře do důchodu žádáme pacienty, aby si hledali náhradu. číst více

zobrazit všechny aktuality