Stomatochirurgie

Stomatochirurgie

   V tomto oboru náš tým provádí celé spektrum výkonů. Stomatochirurgie na naší klinice povýšila díky používání lupových brýlí na mikrochirurgii. Výsledkem je dokonalé ošetření, které minimalizuje problematiku komplikací a naopak dosahuje nejlepších výsledků v hojení.

   Provádíme výkony od jednoduchých extrakcí zubů, až po komplikované chirurgické zákroky jako jsou extrakce neprořezaných nebo anomálně uložených zubů na různých místech v horní a dolní čelisti. Odstraňujeme cysty a nezhoubné novotvary v dutině ústní, provádíme resekce kořenových hrotů apod.

    Spolupracujeme se specialisty v ortodoncii a provádíme chirurgické odstranění nadpočetných zubů, uvolnění a posuny zubů popřípadě jejich přenos do nově vytvořeného zubního lůžka. V poslední době využíváme implantát jako pevný kotvící element při léčbě rovnátky s maximálním zřetelem na estetický profit klienta.

    Při chirurgické analýze a konzultaci jakož i při výkonu samotném postupujeme plánovitě s maximálním šetřením tvrdých i měkkých tkání dutiny ústní a máme tak na zřeteli maximální profit pacienta vzhledem k pozdější rekonstrukci implantační a protetické, tj. fixní můstky, korunky, hybridní protézy.

    Všechny typy chirurgických výkonů provádíme na jednom z našich chirurgických sálů evropského standartu, které jsou propojeny strilizačním centrem. Při větších výkonech na čelistech je téměř vždy přítomen zkušený anesteziolog, výkon probíhá bezbolestně, komfortně a bez rušivých příhod v tzv. ANALGOSEDACI.

    Pokud výkon probíhal v analgosedaci máme pro naše pacienty vždy k dispozici lůžko intenzivní péče s možností monitorování životních funkcí pod dohledem lékaře a dále pokoj na dospání.

< zpět na přehled

Máte otázku?


Human Validation   

Aktuálně

Doporučení pro pacienty

12.2 2023

Vzhledem k brzkému odchodu lékaře do důchodu žádáme pacienty, aby si hledali náhradu. číst více

zobrazit všechny aktuality